  • : R-FC120-WHAMN3-G-1
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 500-1800 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Hydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 61.91 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.83 mmAq
АМПЕРАЖ (A): 0.13 A
МОЩНОСТ (W): 1.56 W
НИВО НА ШУМ: 28 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte)4 pin PWM
RGB: ДаAddressable RGB LED
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412710578
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Hydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 61.91 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.83 mmAq
АМПЕРАЖ (A): 0.13 A
МОЩНОСТ (W): 1.56 W
НИВО НА ШУМ: 28 dBA
RGB: ДаAddressable RGB LED
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412710578
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)500 RPM
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)500 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК61.91 CFM / 105.19 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.13 A
АМПЕРАЖ (A)0.13 A
МОЩНОСТ (W)1.56 W
КОНЕКТОР4 pin PWM
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte)
ДРУГИEasily coordinate with other components through supported motherboard RGB software control
ДРУГИIndividually addressable RGB LEDs
КОНЕКТОР4 pin PWM
МОЩНОСТ (W)1.56 W
RGBДа
RGBДа
Тегло0.55кг
DeepCool Fan Pack 3-в-1 (3x120mm) – FC120 Бял, Addressable RGB
Основни Предимства:
  • Персонализируем RGB: Адресируеми RGB LED светлици се синхронизират с дънната платка (5V ARGB) за безкрайни светлинни ефекти.
  • Тиха Работа: Хидро-динамични лагери намаляват шума до само 27.3 dB(A).
  • Универсална Инсталация: Включва 3x 120mm вентилатора с анти-вибрационни подложки за лесен монтаж.
Технически Спецификации:
  • Размер: 120мм x 120мм x 25мм
  • Скорост: 500–1800 RPM ±10%
  • Конектор: 4-pin PWM + 5V 3-pin ARGB